Dnes je 1. březen 2024, svátek má Bedřich
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Krimi Objednal zboží, vyzvedl si ho bez placení Vytvořit článek
Objednal zboží, vyzvedl si ho bez placení
Krajské ředitelství policie Zlínského kraje - 08. 02. 2024    32    0 Líbil se vám tento článek?

ZLÍNSKO: Kriminalisté ho odhalili. 

Kriminalisté podali státnímu zástupci návrh na podání obžaloby proti obviněnému osmadvacetiletému recidivistovi z obce na Zlínsku, protože se v květnu a červenci loňského roku vloupal do několika úložných boxů zásilkové služby a odcizil z nich různé zboží. Za krádež a poškození cizí věci mu tak hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Muž si prostřednictvím zásilkové služby objednal na dobírku oblečení a boty na motocykl, desítky erotických pomůcek a náhradní díly na osobní vozidlo. Jako příjemce jednotlivých zásilek uvedl svoje známé a jako kontakt uvedl svoje telefonní číslo. Jakmile zásilky dorazily do příslušných úložných boxů v obcích na Zlínsku, několik jich vypáčil, a zásilky si vyzvedl bez zaplacení. Škoda, kterou způsobil odcizením objednaného zboží, činí 37 tisíc korun, škoda, kterou způsobil poškozením jednotlivých schránek, je vyčíslena na 51 tisíc korun.

Recidivista, který má v rejstříku trestů čtyři záznamy zejména za řízení vozidla pod vlivem návykové látky, svou vinu popřel.

8. února 2024, por. Bc. Monika KozumplíkováTAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
UHERSKOHRADIŠŤSKO: Přišel o více jak čtvrt milionu korun.  Na sklonku roku reagoval...
ZLÍNSKO: Volejte 158.  Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody, k níž došlo vče...
ZLÍNSKO: Může strávit až rok ve vězení.  Policisté z Luhačovic ve zkráceném příprav...
Premium články
Dámy a pánové, dovolte nám, abychom Vám, jménem svým i jménem všech členů hnutí Přísaha ve Zlínském kraji, popřáli krásné vánoce,...
Na pozvání místostarosty Starého Hrozenkova , a místopředsedy krajské organizace ve Zlíně, se vedení hnutí Přísaha, Robert Šlachta...
Reklama   •   Koupit reklamu